menu AnaSayfa chevron_right
HABERLER

Nihan “Ölmüşüm Ne Yazar”

DevaFM-Editör | Aralık 25, 2019

Nihan, söz ve müziği Can Temiz, düzenlemesi Ali Rıza Şahenk imzalı yeni şarkısı “Ölmüşüm Ne Yazar”ı yayınladı. Avrupa Müzik markası ile yayınlanan “Ölmüşüm Ne Yazar” isimli şarkıyı tüm dijital platformlarda bulabilirsiniz…

Nihan Tarhan, 25 Eylül 1986 yılında müzisyen bir ailenin kızı olarak Bursa’da dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi’nde Antropoloji bölümünü tamamladıktan sonra kariyerine oyuncu olarak devam etme kararı aldı. İlk olarak Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde Temel Oyunculuk ve Diksiyon eğitimi sonrasında da Ekol Drama’da Kamera Önü Oyunculuk eğitimi aldı. Televizyonda kariyerine ilk defa Fox ekranlarında “Babam Sınıfta Kaldı” gençlik dizisi ile başladı. Farklı markaların reklam filmlerinde de oyunculuk yapan Nihan daha sonra “Boynu Bükükle”, “Hom Ofis”, “Yılanların Öcü” ve “İkisini de Sevdim” dizilerinde izleyiciyle buluştu.

2015 – 2018 yılları arasında “Kuluçka”, “Yaşamak Güzel Şey” ve “Koca Bulma Sanatı” filmlerinde oynadı. Aynı zamanda 2012 yılından beri de birçok tiyatro oyununda rol aldı. Son oynadığı “Arabesk Müzikali” isimli oyundan sonra kariyerine müzikle birlikte devam etme kararı aldı. Derin Sarıyer ile birlikte “Hayattasın Tedavisi Yok” albümünde “Çocuğun Gördüğünden Fazlası Değil Bu Dünya” isimli şarkıda düet yaptı.

Written by DevaFM-Editör

BİZE ULAŞ

 • cover play_circle_filled

  TÜRKÇE POP
  Türkçe HİT MÜZİK

 • cover play_circle_filled

  RAP – HİPHOP
  Rap Müziğin AS' ları

 • cover play_circle_filled

  ARABESK
  Hep Damar Full Damarrr !

 • cover play_circle_filled

  YABANCI
  Durmaksızın HİT MUSİC

 • cover play_circle_filled

  OYUN HAVALARI
  Kıpır kıpır oynatan radyo

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play