menu AnaSayfa chevron_right
HABERLER

MERVE DEMİRCİDEN YEPYENİ SÜRPRİZ!

DevaFM-Editör | Nisan 13, 2020

Daha önce adını, YANDIK,AŞK TUTULMASI,DERİN YARA,TERSİM TERS,SEN İSTE şarkılarıyla duyuran, müziğinde farklı tarz ve türleri kullanarak yapmış olduğu şarkılarda kendini tekrarlamayan sanatçı yepyeni şarkısı ‘BELA YANGIN ‘ile karşınızda.

Diğer şarkılarında olduğu gibi yine söz ve müziği Merve Demirci’ye ait.Merve Demirci hem bu işin eğitmenliği yapıyor hem Serdar Ortaç ve Ajda Pekkan gibi dev isimlerle çalışıyor hem de kendi yolunda ilerliyor.

Yaşamış olduğumuz bu zorlu süreçte,bu küresel salgın döneminde de müziğin şifa özelliğini dile getiren sanatçı ,daha önce sözlerini yazıp bestelediği yeni şarkısı ‘BELA YANGIN’ı ani bir kararla dinleyicilerle buluşturmaya karar verdi.

Evlerinden enstrümanlarını çalarak kendisine eşlik eden değerli müzisyenler Olcay Demirci,Samet Kılıç,Okan Kılıç ve Serhat Yılmaz aynı zamanda sanatçının ev klibine aldıkları görüntülerle de eşlik etmişlerdir.Şarkının aranesi,mix ve masteringi yine Olcay Demirci’ye ait.

Şarkısını Mona Lisa tablosuna benzetiyor sanatçı,ilginç bir modu var adı ve melodik yapısı hatta sözleri hüzünlü dursada aynı anda umudu,özlemi pozitif anlatıyor diyor.Ses rengi kimseye benzemiyor,müziği de.Merve Demirci,Vizyonu ve üretkenliğiyle adından sıkça söz ettireceğe benziyor.

Written by DevaFM-Editör

BİZE ULAŞ

 • cover play_circle_filled

  TÜRKÇE POP RADYO
  Türkçe HİT MÜZİK

 • cover play_circle_filled

  Rap – HipHop Radyo
  Rap Müziğin AS' ları

 • cover play_circle_filled

  ARABESK RADYO
  Hep Damar Full Damarrr !

 • cover play_circle_filled

  YABANCI RADYO
  Durmaksızın HİT MUSİC

 • cover play_circle_filled

  Oyun Havaları Radyo
  Kıpır kıpır oynatan radyo

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play