menu AnaSayfa chevron_right
HABERLER

Maxi Single: Orhan Helvacıoğlu “BAŞ SELAMI”

DevaFM-Editör | Ocak 29, 2020

Orhan Helvacıoğlu 5 şarkıdan oluşan maxi single çalışması “Baş Selamı” ile müzikseverlerle buluşuyor. Albümde Sezen Aksu, Ayla Çelik, Gökhan Tepe, Şebnem Sungur, Murat Güneş ve Serdar Aslan gibi birçok hite imza atan isimlerin bestelerinin olmasının yanı sıra; 5 şarkının aranjesi de Türkiye’nin en iyi aranjörlerinden birisi olan ünlü aranjör Erhan Bayrak imzası taşıyor.

Albümün stüdyo çalışmaları yaklaşık 3 yıl sürdü. Kayıtların tamamı ise, değerli vokal koçu Cihan Okan eşliğinde Erhan Bayrak’ın kendi stüdyosu olan Bayrak Records’ta tamamlandı. Kayıtlarında birbirinden değerli müzisyenlerin yer aldığı bu albümde aynı zamanda Sezen Aksu’nun daha önce hiç duyulmayan yepyeni bir slow şarkısı da bulunmakta.

5 şarkının yer aldığı maxi single projesinin çıkış şarkısı Murat Güneş’e ait olan “Baş Selamı”nın yönetmen koltuğuna ise Ecem Gündoğdu oturdu. Dikkat çeken klibin görüntü yönetmenliğini ise Veli Kuzlu üstlendi. Albüm fotoğrafları Halil Güzel, styling ise Görkem Öden imzası taşımakta.

Orhan Helvacıoğlu’nun “Baş Selamı” isimli Maxi single çalışmasını DMC etiketi ile 28 Ocak Salı günü tüm dijital müzik platfformlarından dinleyebilirsiniz…

Written by DevaFM-Editör

BİZE ULAŞ

 • cover play_circle_filled

  TÜRKÇE POP
  Türkçe HİT MÜZİK

 • cover play_circle_filled

  RAP – HİPHOP
  Rap Müziğin AS' ları

 • cover play_circle_filled

  ARABESK
  Hep Damar Full Damarrr !

 • cover play_circle_filled

  YABANCI
  Durmaksızın HİT MUSİC

 • cover play_circle_filled

  OYUN HAVALARI
  Kıpır kıpır oynatan radyo

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play