menu AnaSayfa chevron_right
HABERLER

Berru Tural: “Hiç İyi Değilim”

DevaFM-Editör | Ocak 13, 2020

“Final”, “İntikam”, “Aşk Engel Tanımıyor” şarkılarıyla tanınan Türk Pop Müziği’nin genç isimlerinden Berru Tural, yeni single’ı “Hiç İyi Değilim”i DMC etiketiyle yayımladı. Söz ve müziği Güven Baran’a, düzenlemesi Atınç Tombak’a ait şarkının mix ve mastering’ini Emre Kıral yaptı.

Sürekli izlediği bir dizinin, romantik ve drama dolu bir bölümünden sonra çok etkilenerek “Hiç İyi Değilim”i yazan Güven Baran, şarkının içinde ayrılığı kabullenemeyen ve kendine haksızlık yapıldığını hisseden birini anlatıyor.

Şarkıyı ilk dinlediği andan itibaren etkilenerek yorumlamak isteyen Berru Tural, 2020 yılında yeni şarkılarını da yayımlayarak kariyerinde hızla yol almayı hedefledi.

“Hiç İyi Değilim”in video klibi Çatalca’da özel bir alanda çekildi. Klibin yönetmenliğini, senaryosunu ve kurgusunu Efe Cansoy üstlendi. Video klipte Berru Tural geçmiş, gelecek ve şu an olmak üzere üç ayrı zaman diliminde kendini ararken, aynı zamanda geçmişten gelen olumsuz durumları tekrar yaşamamak adına, kendisini koruyan görünmez iki tane melek rolünde mankenler eşlik etti.

Written by DevaFM-Editör

BİZE ULAŞ

 • cover play_circle_filled

  TÜRKÇE POP RADYO
  Türkçe HİT MÜZİK

 • cover play_circle_filled

  Rap – HipHop Radyo
  Rap Müziğin AS' ları

 • cover play_circle_filled

  ARABESK RADYO
  Hep Damar Full Damarrr !

 • cover play_circle_filled

  YABANCI RADYO
  Durmaksızın HİT MUSİC

 • cover play_circle_filled

  Oyun Havaları Radyo
  Kıpır kıpır oynatan radyo

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play