İDO’DAN YENİ SİNGLE BİLEKLERİME KADAR ACIYO

Sen isimli single çalışmasının 100 milyonu geçmesinin hemen ardından albüm hazırlığına başlayan İdo TATLISES, hayranlarının yoğun isteklerine hayır diyemeyip albümden bir şarkısını bu yaz için sevenlerinin beğenisine sundu.

Bu şarkının söz ve müziği Galip ÖZTÜRK’e, düzenlemesi Osman ÇETİN’e ait. Klip yönetmenliğini ise Hasan KUYUCU üstlendi. Aşk acısının en yalın haliyle anlatıldığı bu şarkıda herkes kendinden bir parça bulacağa benziyor. Sahne programlarının yoğun olmasından dolayı Bodrum’da olan İdo TATLISES; şarkının düzenlemesinin bitirilmesi için Bodrumda ki evine home stüdyo kurarak her aşamasında aranjör Osman ÇETİN’in yanında durarak işini saniye saniye takip etti. Stüdyo anlarını canlı canlı instagram hesaplarından paylaşan İdo TATLISES hayranlarından binlerce mesaj aldı. Bu mesajların yoğun ilgisi karşısında sonbaharda çıkaracağı albümünden Bileklerime Kadar Acıyo şarkısını müzikseverlerle paylaştı.

İdo TATLISES Bileklerime Kadar Acıyo şarkısını Deriko Müzik – 1992 Müzik etiketi tüm digital platformlardan dinleyebilirsiniz.

İdo Tatlıses – Bileklerime Kadar Acıyo

Bileklerime kadar acıyo
Gitmiyo başımın çaresiz ağrısı
Sensiz çok kanıyo
Haykırıyo yürek ağrısı

Yürek bi beni dinlemiyo
Halim kötü bunu söylemiyo
Gözlerim sensiz gülmüyo

Bide dokunamadım sana ben
Senin aslında niyetin belliydi
Soruyorum ama kalbime neden
Söyledikleri hep imalı sana

Gitme sen kal
Sevdiğim aman aman
Gidecek sevginin
Ne önemi var

Gitme sen kal
Sevdiğim aman aman
Bunun silip atmaktan
Ne farkı var

Söz & Müzik: Galip Öztürk
Düzenleme: Osman Çetin
Yönetmen: Hasan Kuyucu