KONUK: ‘ HÜNKAR ‘ 30 Ocak Pazartesi – YAYIN KAYDI

Son zamanlarla yaptığı çalışmalarla adından söz ettiren sanatçı HÜNKAR 30 Ocak Pazartesi akşamı, saat 19:30 da Aslan Sayım’ın hazırlayıp sunduğu ASLAN’LA HER TELDEN programına canlı bağlantı konuğu olarak sizlerle olacak..Kaçırmayın !

HÜNKAR KİMDİR?

Müzik piyasasına hızlı bir giriş yapan Sanatçı Hünkar Eskişehirde dünyaya gelmiş Ankaralı bir ailenin çocuğudur. Kücük yaşlarda babası sayesinde bağlama ile tanışan sanatçı egitimini sürdürürken muzisyen olarakta sanat hayatında başarılı bir çizgide yürümeye gayret etmistir. Ankarada sırr music, dora yapım ses kayit studyolarinda müzik yönetmenligi yapmiş ve o dönemde sözü müziği kedisine ait olan şarkılardan bir albüm çikarmıstır. Bu zamana kadar ülkenin bir çok yerinde konserlerde sahneye cıkan sanatçı yeni cıngıl çalışmaları ile yeni tarzını belirlemiş ve adından hayli söz ettirmıstir. Seyhan müzik etiketi ile 4. Cingil calismasini ( aşk engel tanımaz, nefret, bile bile, bile bile remix ) tamamlayan sanatcı her çalışmasında dahada çıtayı yükselterek emin adımlarla yoluna devam etmektedir… Ayrıca EL ELE VERELİM TÜRKİYE şarkısı ilede bilinen sanatçının Mesam kayıtlarında kendisine ait 32 eseri bulunmakta aynı zamanda yaklaşik 6 ,7 enstüraman çalmaktadır.. Bir dönem Ankaranın Haymana ilçesinde Özel kalem müdürlügü yapan sanatçı, şuan ise sanat danışmanı olarak devam etmektedir..

HÜNKAR – BİLE BİLE

Son zamanlarla yaptığı çalışmalarla adından söz ettiren sanatçı HÜNKAR yine kendisine yakışır bi çalışma ile ilgileri üzerine cekmeyi basardı. MAY YAŞAM ve SB PRESTİJ sponsoorlugunda Seyhan müzik etiketi ile BİLE BİLE şarkısına atınç tombak aranjörlügünde remix versiyonunu hazırlayan sanatçı, klibini yekta özbilenle gerceklestirerek Kral tv ekranlarinda izleyiclerden tam not aldı. bu singel calişması ile kısa zaman içerişinde sosyal medyada milyonu aşan şarkısı, klib senaryosu ile de farklilik yarattigini gösterdi.. Yeni şarkılarınıda kısa zaman ıcersinde dinleyicileri ile buluşturacagıni soyleyen Hünkar ilgilerinden dolayı sevenlerine cok teşekkur ettiğini dile getirdi.

HÜNKAR – BİLE BİLE REMİX

YAYIN KAYDI: